| VanillaXoXo a întrebat:

Am o intrebare :
Zilele trecute am fost sa caut o masina. Nu ma pot hotara ce sa-mi cumpar. Am nevoie de o masina pe benzina, aparent micuta, dar spatioasa. Am un buget de 10.000 de EURO. Imi dati va rog niste variante + daca se poate un site de unde pot cumpara? Multumesc Anticipat! PS:

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Un logan nou, iti mai raman si bani chiar

| hp8510p a răspuns:

Am vazut pe 4tuning un golf 6, arata impecabil... 8500 sau 9500 euro

| Braunion a răspuns:

Nu exista masina si mica si spatioasa...
Poti cumpara nol Renault Clio sau noua Dacia Sandero in banii astia (depinde ce dotari vrei sa aiba)

| claudica2703 a răspuns:

Eu iti recomand opel corsa sport - 2 usi. e micuta si totusi spatioasa. nici nu consuma mult. sau poti cauta variant clasica corsa cu 4 usi. mie mi se pare una dintre cele mai bune masini pentru drumurile noastre si nu numai, chiar e buna. e si frumoasa si fiabila.

| k4Zy a răspuns:

Dacia Logan LAUREATE 0.9 90CP, Opel Astra, Volkswagen Eos, Peugeot 207 CC, Opel Corsa, Hyundai Coupe, Fiat 500, Renault Clio,Alfa Romeo Mito, Volkswagen Golf, Volkswagen Polo, Renault Megane, Kia Pro_cee'd