| Mariobanu199 a întrebat:

Salut,am și eu o problemă, ATV 124cc 4timpi Hummer, Când îl bag in viteza pleacă greu de pe loc cum ar fi se îneacă, își prinde viteză în demaraj din mers și când urc o pantă nu mă urcă, stă pe loc și se aude cum vrea să tragă dar se îneacă, AM SCHIMBAT AMBREIAJUL SI SEGMENTII DAR CRED CA AMBREIAJUL ARE PUTIN ULEI SI CARBURATORUL NU E NOU, NU ARATĂ INTRO STARE BUNA, ȘTIȚI CE AR PUTEA AVEA? VA ROG NU STIU CE SAI MAI FAC

1 răspuns:
| ArthurMorgan a răspuns:

Este posibil să ai o problemă la fulii. Vezi dacă are ceva arcul ce ține compresate fuliile. Nu pot să îți spun exact fără să fiu la fața locului.