| Cosmin_Visan_1984 a întrebat:

Am si eu o problema cu care ma-ti putea ajuta. Am un golf III, motor 1.6 din 93' problema mea este ca atunci cand folosesc frana motorul incepe sa tremure la relntiu dar in sarcina merge bine.Am umblat la filtrul de aer, la furtunase, am verificat sonda de temperatura... si tot degeaba. Stie cineva sa imi dea vreo explicatie pentru aceasta problema?! Va multumesc!

Răspuns Câştigător
| SoulAssassin a răspuns:

Cred ca ai servofrana, nu? vezi ca e acolo problema, nivel scazut la uleiul servo sau furtun sau garnitura.

2 răspunsuri:
| Marian_TUrcin_1993 a răspuns:

NU inteleg motorul trmura la relantiu sau in frana de motor?

| Cosmin_Visan_1984 explică (pentru Marian_TUrcin_1993):

La relantiu cand calc frana