| Raulg2409 a întrebat:

Salut, am și eu o problema. Deșteptul care a avut mașina înaintea mea a lipit suportul de număr cu poxipol, aveți idee cum pot da jos poxipolul acela?

6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Dalta, smirghel, chit, vopsea

| anonimg a răspuns:

Cu flexul, prin polizare. Distrugi suportul. Data viitoare îl prinzi cu negrese.

| Raulg2409 explică (pentru anonimg):

Am specificat că nu eu l-am prins, eu vreau sa prind numărul acum fara suport și se vede urat rău poxipolul ăla

| anonimg a răspuns (pentru Raulg2409):

Pai nu am zis ca l-ai fi prins tu. Am zis doar ca distrugi suportul, ca trebuie sa distrugi suportul placutei ca sa il elimini de acolo.

| HadesSs a răspuns:

Incearca cu diluant, daca nu merge lipeste si tu peste laughing