| MadRaven a întrebat:

Sunt în clasa a8-a. Eu şi colegii mei vrem să-i facem o surpriză dirigintei noastre. Cei de a12-a au lipit multe hârtiuţe cu diferite mesaje pe maşina dirigintei lor. Diriginta noastră nu are maşină, aveţi voi vreo idee?
Mulţumesc anticipat. happy

4 răspunsuri:
| Doub a răspuns:

Pai decorati si voi clasa frumos cu baloane, ii cumparati un tort dragut pe care scrieti "Pentru ca va iubim" sau ceva de genul apoi o chemati in clasa gasiti voi un motiv(s-au batut doi colegi sau ati spart tabla, ati rupt usa) si cand vine o luati toti in brate si ii spuneti cat de mult o apreciati! Puteti sa-i faceti un tablou cu clasa voastra, sau un carnetel cu tot ceea ce a reprezentat pentru fiecare diriga voastra.

| DiaAndra a răspuns:

Puteti scrie niste mesaje pe tabla si sa desenati ceva...ii luati si un buchet de flori. Oricum cred ca se va bucura de orice surpriza ii veti face.Succes!

| MadRaven explică (pentru DiaAndra):

Făcută de 8 martie faza cu desenele pe tablă laughing

| ROG a răspuns:

Da pot. Cei de-a 12-a au lipit pe masina dirigintei lor, nu pe masina dirigintei voastre, adica ceea ce nu exista.