| Florin_Florin_1993 a întrebat:

Salut am si eu o problema la un scuter chinezesc 50cc 4T.Am mers cu el fara baterie si m-i s-a ars cdi-ul din cate am inteles s-a ars pentru ca nu am avut baterie.Acum am cumparat cdi si nu porneste,scanteie are, compresia e buna, se alimenteaza bine...dar nu vrea sa porneasca. Oare ce sa aiba de nu vrea?

MULTUMESC.

FUNDAAAA

Răspuns Câştigător
| OldSoul a răspuns:

Chinezariile alea au senzor la pedala laterala, posibil sa fie ala bulit, sau eventual vezi sa nu ai butonul de oprit activat.