| andrei099686086 a întrebat:

Imi poate explica cineva cum pot vedea video-uri pe navigatie passat b6? prin cablu aux sau Bluetooth.

Răspuns Câştigător
Bula
| Bula a răspuns:

Trebuie sa ai instalat o aplicatie de player media, precum si o posibilitate de a introduce in sistem fisierul video (USB, DV, DVD-ROM etc.).

| andrei099686086 explică (pentru Bula):

Am inteles. eu iti dau funda!, dar as vrea sa vad video-uri de pe yt. daca stii vreo solutie.Multumesc frumos!

| Bula a răspuns (pentru andrei099686086):

Cumperi o tableta care are si loc de cartela SIM, astfel poti avea conexiune la internet si sa te uiti la Youtube.
Atentie la ce cantitate de date ai disponibile, diferentele de depasire s-ar putea fi suprataxate!

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat