| Bl4ckPo1nT a întrebat:

Salut. Am si eu o problema pe un golf 5. De fiecare data cand schimb treapta de viteza in a 2-a portiera dreapta-spate imi face un clicait(pare sa fie incuietoarea care se deschide si se inchide)
Exista vreo modalitate usoara de a remedia aceasta problema?

1 răspuns:
| Simpatic a răspuns:

Ma gandesc ca poate acel clicait este pentru ca usile se inchid automat cand rulezi cu o anumita viteza...
daca este o problema totusi nu ar strica sa faci o vizita mecanicului/electrician auto