| Panteraa a întrebat:

Am windows 8 si de fiecare data cand deschid google chrome mi se deschide ca si cum ar fi o aplicatie a windows-ului. De ce? Cum pot remedia problema?

2 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

În ce sens de aplicație de Windows?
E normal s-o deschidă ca aplicație de Windows că asta și este. Aplicație de Windows, mai precis soft cossplatform.Succes

| Panteraa explică (pentru DeyCj):

Ca si cum as lucra doar in windows, la fel ca si atunci cand deschizi o imagine. E greu de explicat daca nu ai sau nu stii. Oricum am rezolvat. Am reinstalat chrome-ul si vad ca merge acuma. Sper sa si ramana asa.