| OptymuS a întrebat:

Am si eu o problema si nu ii dau de "cap". In legatura cu un Golf 5, nu imi "functioneaza" semnalul dreapta. Cand împing maneta in sus prima dată se aprinde semnalul stanga, iar apoi dreapta. Va las un link sa înțelegeți mai bine : https://youtu.be/9JHlp5oG9yc

3 răspunsuri:
| Panamax a răspuns:

Am patit-o si eu.Era o siguranta care avea un piciorus oxidat in cutia de sigurante de sub capota.
Recomand sa demontezi o borna de la baterie cand verifici sigurantele ca sa nu-ti apara zeci de erori.

| OptymuS explică (pentru Panamax):

Am verificat si nu am nici o siguranță arsă

| Panamax a răspuns (pentru OptymuS):

Am scris piciorus oxidat la o siguranta.Siguranta era buna si la mine.
Oricum este vorba despre un contact imperfect.