| alexandrubt13 a întrebat:

Am logan 2 2013 din senin, cum pornesc masina imi semnalizeaza continuu dreapta si maneta de semnalizare nu mai are nici un rol, cum opresc masina si dau maneta in jos pentru semnalizare stanga, cand pornesc imi semnalizeaza stanga dar daca dau dreapte trece dreapta dar asa ramane continuu, mentionez ca avariile imi functioneaza si inchiderea automata normal, care este oare problema electrica? Si masina e si cu20000 km atat

4 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Cel mai bine o duci in servis sa o verifice un specialist.

| siriusblack98 a răspuns:

Scurtcircuit. Cel mai probabil asta este.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am avut si eu la pasat niste probleme asa imi ramanea lumina in bord toata noaptea
Dusa in service au facut ceasurile bucati si au zis ca lipiturile si niste piese erau de vina
Acum nu mai am probleme
Chiar daca e dacie nu ai ce sa faci tu ca e tot capsat trebuie multe scule fine la astea
Mergi la service bun sa nu rupa ceva