| Flavyuseduard a întrebat:

Salut happy am un a3 8p 2004 1.9 softat. As alege sa ii pun finala sport sau doar teava, cum credeti ca se aude mai bine? (Stiu ca nu i wow fara toata evacuarea )

Răspuns Câştigător
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Cu tobă sport se aude mai ok. Cu țeavă cam deloc, că e diesel și se oprește tot sunetul în catalizator.

4 răspunsuri:
| Frank51 a răspuns:

Oricare variantă alegi dacă ai ghinionul să te verifice rarul, îți iau talonul și trebuie să faci din nou rarul, plus amenda 400 și ceva de lei. Am pățit happy

Deci mai degrabă cumperi ceva tobă finală OM de pe alt model, și așa poate nu bate la ochi.

| VoidEternal a răspuns:

Țeavă pe diesel = tractor.
Chiar vrei să ai dureri de cap în timp ce conduci și să îți pui tot cartierul in cap?

Asta pe langa ce ți s-a spus deja.

Apropo, ITP-ul cum îl mai iei?

| Eireann a răspuns:

De ce vrei sa se auda? Nu am inteles niciodata chestia asta - explica-mi, te rog! Eu cand mi-am luat masina am vrut sa fie cat mai silentioasa posibil.

Răspuns utilizator avertizat