| Matinalis a întrebat:

Am un atv bashan model bmw si nu stiu ce are de nu mai da la automat.Cand apas pe butonul de pornire nu se intampla nimic acelasi lucru se intampla si cand incerc sa il pornesc de la telecomanda.
Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| Radu921 a răspuns:

Prima miscare daca ai cheie de rezerva incearca si cu ea, Unele chei cu cip daca le scapi jos sau sufera un shoc nu mai merg. (Asta bineinteles dupa ce ai verificat bateria, se mai intampla sa uiti lumina aprinsa si se goleste bateria de nu mai misca nimic)
Deci varifica bateria si incearca si cu cheia de rezerva. Daca e mai complicat ai nevoie de un electrician/electronist.

1 răspuns:
Răspuns utilizator avertizat