| tdy a întrebat:

In legatura cu un sirocou sau sirocol cum o fi corect, la un passat b5.5 nu mai functioneaza, am telecomanda la el, apas pe butonul de pornire si scrie " no co " si tot palpaie intermitent acest scris si mai jos o antenă de semnal. Ce poate sa fie? De sincronizat telecomanda la sirocou nu am gasit pe net, precizez si faptul ca el a funcționat, după a avut masina un accident micuț si a stat 2 luni fără să mai încerc să îl pornesc. Si de atunci face asa. Multumesc.

1 răspuns:
| Eugen80 a răspuns:

Trebuie reimperecheata telecomanda cu sistemul scirocco. Mergi la un centru care se ocupa cu alarme si electronice auto.