| kisca123 a întrebat:

Am un audi a4 2002, 1.9 disel, break. Problema ar fi urmatoarea, masina are radio original, nu merge sa bag cd sau stick, doar caseta, am fost la un service auto, la un electrician auto si am discutat si cu un electronist iar toti mi-au spus ca nu pot face nimic, decat sa schimb radio. Eu acum am un modulator dar isi pierde frecventa plus ca scoate un sunet urat, insuportabil as putea spune. Chiar nu merge scoasa o mufa port usb? Voi cum ati rezolvat problema? Multumesc!

2 răspunsuri:
| OldSoul a răspuns:

Se poate, dar... costa.
Iti atasej un link, aceasta e singura modalitate disponibila si relativ de calitate, daca doresti sa pastrezi playerul actual.
https://anunturi-auto.4tuning.ro/......78492.html

| kisca123 explică (pentru OldSoul):

Iti multumesc!