| MrMaloneSV a întrebat:

am un modulator fm auto cu telecomanda Bigshot (fm21) sau 23 iar cand il bag la bricheta masini cu un stick la el, dupa ce setez frecventa incepe melodia dar nu dureaza mult si pierde din semnal.Ce pot sa fac sa rezolv problema. sunt bune aceste modele de modulatoare mai dati-mi exemple si de altele? dar mai mult ma intereseaza rezolvarea problemei cu acest modulator.dau funda.va rog ajutati-ma, chiar am mare nevoie.

1 răspuns:
| Dorin_Petrisor_1989 a răspuns:

Incearca sa iti fie legata bine antena radio din cd sau casetofon ce ai!