| MarioDePeTPU a întrebat:

Salut,am un audi a4 b7 cu sistem audio BOSE din fabrica,am montat o navigatie cu android si nu mai merg boxele pe spate, ceva idei?

2 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Mi se pare ca sistemul audio de pe b7 e cu amplificator extern. Incearca sa identifici mufele/pinii de semnal pentru amplificator, sa vezi care e treaba.
S-ar putea sa fie necesar un adaptor de la RCA la mufele de Audi.

| OldSoul a răspuns:

Esti sigur ca ai BOSE?
Daca ai BOSE, nu ar fi trebuit sa-ti mearga nici boxele pe fata...

Oricum, in general, iti trebuie un adaptor.
Il gasesti pe google cautand "adaptor difuzoare active audi".