| alexxyno a întrebat:

Am un Audi A4 B7 si m-ar tenta sa ii schimb scaunele + bancheta cu altele de piele. Si am gasit ceva frumos de pe un A3 8P. Se poate face schimbul asta sau sa merg pe B7?

Răspuns Câştigător
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Greu de crezut ca sunt suficient de mari scaunele dintr-un A3 (care e o alta versiune a Golfului), incat sa vina bine intr-un A4, care e limuzina.
Mergi pe A4 b7, altfel vei fi nevoit sa faci improvizatii, si poti fi respins cu masina si la RAR, de exemplu.