| Dragooos a întrebat:

Salut am.un BMW e90 si as vrea să-l vopsesc în culoarea originala de M\\ Paket! Ma poate ajuta cineva cu un cod de vopsea?

1 răspuns:
| Simpatic a răspuns:

Nu stiu ce insemna culare originala de M paket, din cate stiu eu M paket este un pachet oficial BMW cu spoilere, praguri etc
Culoare originala nu este cea mai buna exprimare daca ai sa intrebi un vopsitor profesional, dar poti afla codul mergand la orice reprezentanta BMW din orasul/judetul tau.