| wertori a întrebat:

As vrea sa ma vopsesc roscata, culoarea asta : http://weheartit.com/entry/13133627, si dupa ce ma decolorez, ce vopsea sa imi cumpar ca sa imi iasa culoarea exact asa?

Răspuns Câştigător
| KiDdUtZa a răspuns:

Eu m-am vopsit exact culoarea aia si o adorlove struck eu mi-am luat pallet rosu intensi si am dat pe cutie 13, 5 lei:d

succeshappy

1 răspuns:
| roxanikfrumusik78 a răspuns:

Pai,tot vopse rosie sau portocalie de oricare noanta doresti poti sa iti ei vopseaua pallete intensiv e cea mai buna!