| Myhaytza001 a întrebat:

Salut am un cd player Sony (nu stiu modelul exact) pe un golf 4 cumparat recent. cd playerul nu imi citeste cd-urile numai daca il scot din bord si il tin in o anumita pozitie. Stiti cumva din ce cauza si cum se poate rezolva? URGENT... DAU FUNDA!

Răspuns Câştigător
| xpertul a răspuns:

S-ar putea cel mai probabil sa nu le citeasca datorita laserului al cd payerului de rezolvat nu prea stiu ce sa zic te duciundeva cu el si ti-l rezolva dar s-ar putea sa te coste sa-l repari mai mult decat sa cumperi altu.Parerea mea.