| Mihail_Filimon_1995 a întrebat:

Salut
Am un Ford focus si de câteva zile când bag in viteza de aude un zgomot înfundat și vibrează toată masina.in afara mașini nu se aude normal zgomotul dar înăuntru zici că-i tractor mai ales când măresc viteza

2 răspunsuri:
| Geam a răspuns:

Masina face asa pentru ca este cumpărată de câteva zile.E ca o sanie nelustruita.Fii sigura ca după câteva zile nu va mai avea nimic.

| Mihail_Filimon_1995 explică (pentru Geam):

Pai când am luat-o nu făcea așa la un timp a început să se audă înfundat motorul și să tremure când o accelerez