| Alex07291999 a întrebat:

Am un ford mondeo 2003. De cateva zile am o problema cu închiderea unei usi. Dacă dau sa o inchui din telecomanda se inchid toate usile in afara de cea a șoferului.( dacă îi pun eu siguranta din înăuntru,si vreau sa o deschid, tot la fel nu functioneaza). Însă dacă vreau să închizi avea usa, sau sa o deschid cu ajutorul cheii,merge, nici o problemă. Ce as putea sa fac. Multumesc anticipat.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un electrician iti va rezolva problema.Se pare ca nu merge contactul la inchiderea pentru portiera de la sofer.