| Musca_Spiridonia_1974 a întrebat:

Salut am un ford transit motor 2. 0tdci.mi s a oprit din mers și nu mai pornește,am încercat și cu spray,am traso,am verificat filtrul de motorină,și tot nu îmi pornește, ce problemă poate să aivă...va mulțumesc anticipat

1 răspuns:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Poate fi sarita distributia, poate fi ceva electric, ceva legat de alimentare... Pot fi multe.
N-o sa ghiceasca nimeni ce are, pe internet. Doar mecanicii care vad masina pot spune ce are.