| olteanu0127 a întrebat:

Salut.am un golf 3 sdi si as vrea sa stiu de la cei care au mai facut sau macar au idee cat costa repararea completa a motorului. multumesc!

3 răspunsuri:
| uninvited66 a răspuns:

Depinde. Fugi la un service autorizat. vezi cat e daca este mult te duci si cumperi unu la mana a 2 big grin

| MariusPapoi a răspuns:

Ce defect are?

| olteanu0127 explică (pentru MariusPapoi):

Nu mai fuge, mai mult de 130 si asta sa bata vantul (filtre schimbate, kit ambreiaj schimbat recent, am pus si aditiv in motorina iar motorina am bagat numai extra )