| Musuic a întrebat:

Am un opel astra g din 2001in 3 usi. Mi s-au stricat difuzoarele de pe partea partea dreapta si as dori sa le schimb pe toate 4. Stie cineva ce marime au aceste difuzoare? Si imi puteti recomanda niste difuzoare bunisoare, care sa aiba bass si sa reziste cat de cat?

3 răspunsuri:
| Niklauss a răspuns:

Sunt de 16, 5 cm.
Eu iti recomand sa iti cumperi de pe site-ul asta, sunt destul de ieftine : http://m.cel.ro/......boxe-auto/

Poti sa te uiti tu pe site care iti plac si sa te uiti la ce performante are.

Sper ca te-am ajutat.

| Musuic explică (pentru Niklauss):

Stii cumva si adancimea la montare? adica am vazut ca pe fata la difuzor are un fel de suport. trebuie sa cumpar si acel suport sau pot sa montez fara? Pe spate nu stiu cum e pentru ca nu am reusit sa desfac. Am mai cautat tutoriale dar nu am gasit

| Niklauss a răspuns (pentru Musuic):

Nu am idee, iti recomand sa pui o intrebare separat ca pe mine treaba asta ma depaseste.