| XXXray a întrebat:

Am un VW Bora model 2005 cu motorizare 1.9 TDI pe 90 CP. Doresc sa ii achizitionez un casetofon bun si niste difuzoare (4 in total). Casetofonul pe care il am acum nu sunt multumit de el. Am un SONY DSX-A40UI si nu sunt multumit de el. Inainte am avut unul de la JVC dar se incalzea foarte tare si l-am scos. Difuzoarele sunt cate unul pe fiecare portiera. As dori ca difuzoarele sa aiba si bass. Imi puteti recomanda cateva difuzoare si casetofoane? Bugetul sa fie unul in jur de 800 RON sa zicem cu totul (4 difuzoare si casetofon) plus minus 200 RON.

1 răspuns:
| cyberalex a răspuns:

Vaceti o cautare in magazinele online (eMAG, altex, etc) si veti gasi multe modele (atentie la mufe).