| NoStress4ame a întrebat:

am un Opel Vectra C din anul 2004 si as vrea sa stiu daca este posibil si cum sa pun muzica de pe mobil direct in masina. mentionez ca am bluetooth insa nu stiu daca am si aceasta optiune.

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Bagi iesire usb sa aiba legatura cu radio si dupa aia un stick usb merge. o face un electrician auto

| Sarcopt a răspuns:

Salut! Probabil ai bluetooth doar pentru apeluri. Conecteză telefonul şi vezi dacă poți reda muzică prin el. Baftă!