| florynambrozie a întrebat:

Salut tocmai mi-am luat un opel vectra turbo diesel din anul 1996 as vrea sa stiu da e buna de ceva masina sau nu

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

E prea veche ca sa mai fie buna. Daca era din 2005 era ceva de capul ei.

ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Si, cu ce te ajuta sa stii daca e buna sau nu, DUPA ce ai luat-o? Logic era sa te interesezi INAINTE. Acum, daca nu e buna, nu-ti mai ramane decat sa bagi o groaza de bani in reparatii si intretinere.

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru ardnaxur1961):

Exact,acum degeaba m ai întreabă, da e bună de aruncat

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Cît ai dat pe ea?

| florynambrozie explică:

Masina e intretinuta, arata bine motoru tot si am dat 1.300 euro pe eahappy adica 60 mil

| emilowich a răspuns:

Daca e motor de 2000 dti sunt foarte proaste daca e de 1700 e mai ok.