| s0ryNNell a întrebat:

As vrea sa stiu si eu care masina este mai buna dintre opel vectra B si vw golf 3 chestea e ca la golf 3 e urat aspectul dar am auzit ca e mai buna as vrea sa imi raspundeti :-s?

Răspuns Câştigător
| BamBum_3904 a răspuns:

Iti recomand VW pentru ca o fi aratand el mai urat, dar sti o treaba e VW!

4 răspunsuri:
| vigome a răspuns:

Seat, pentru ca are motor vw si arata mai frumos ca oricare dintre ele

| adryano_7970 a răspuns:

Vw este mai bun dar nici opelu nu este o masina rea dar eu iti recomand golfu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Golfu e mai bun

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti recomand un Golf 3 pentru ca e super eu stiu bine ce poate pentru ca am unul merita.