| idontknow222 a întrebat:

Am un passat b6 2007, cumparat recent. Am navigatia rns 510 care nu se opreste si nu functioneaza cu comenzile de pe volan/informatiile masinii.Initial nu am avut aceasta problema dar cu timpul a aparut si nu stiu din ce cauza, inainte mergeau si comenzile, primeam informatii cu legatura la masina.
Daca scot casetofonul si il conectez inapoi, imi merg comenzile si primesc informatii pana scot cheia din contact, apoi iar nimic.
Am pus testerul pe ea, radio si navigatia nu pot fi accesate, iar can-ul imi da "01044 control module incorrectly coded".
Ce ma sfatuiti sa ii fac?

2 răspunsuri:
| Panamax a răspuns:

Du-te la cineva care se pricepe sa foloseasca vag com-ul.

| bahaoseala a răspuns:

Aici poti gasi vagurile https://radiocodefinder.com/