| anonim_4396 a întrebat:

Cum as putea sa deschid un portbagaj exterior? Am pierdut cheia de la acesta si nu stiu ce sa ii fac. Sper sa aveti o alta solutie in afara de al taia happy

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

In actele masinii talon, fisa de ITP vin date importante legate de ea si ti se face cheie sau chemi un lacatus dar stai ca mecanicul stie sa o deschida contracost.

| MskDesign a răspuns:

Pe cartea de circulatie a masinei trebuie sa ai codul de la motor si sasiu, incerca cu unul dintre ele. Poate asa vor sti ce cheie sa iti faca.

| 01Snake a răspuns (pentru MskDesign):

Este un portbagaj ca acesta : https://www.google.ro/......ps?/search

| MskDesign a răspuns (pentru 01Snake):

Scuze,nu am vazut ca era portbagaj exterior.
Daca mai ai chitanta fiscala, ai putea cere la producator

| 01Snake a răspuns (pentru MskDesign):

Nu o mai am ca este destul de vechi, as fi vrut sa il deschi(sparg) sau nu stiu...alta solutie ca am nevoie sa il folosesc peste cateva zile, ca daca l-as putea deschide as improviza ceva pana cand ii schimb iala sau pana ii fac alta cheie. Imi trebuie o solutie de moment.

| MskDesign a răspuns (pentru 01Snake):

Imi pare rau, dar chiar nu stiu cum sa te ajut, du-te la un service poate te pot ajuta.Nu cred ca esti singurul care a pierdut cheile.Succes!