| heddy10 a întrebat:

Am un VW Bora si are culoarea ca Golful din poza asta.
https://postimg.cc/image/iqw2s9pqz/

Vreau sa imi vopsesc etrierii dar nu stiu ce culoare s-ar potrivi mai bine cu masina. Oscilez intre rosu si culoarea pe care o are si masina.
Jantele sunt argintii.

Aveti vreo sugestie mai buna?

Multumest anticipat!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Roșu merge cel mai bine, face mașina sa para mai agresiva, asta dacă ai și jante frumoase, alta culoare nu cred ca ar merge, gen culoarea caroseriei nu merge sân fie pusă si la etrieri, roșu arată bine și vara și iarna (Daca nu pui jante de tabla) plus ca are avantaj ca nu prinde așa ușor negru de la frâna, gen se îngerește și el de la frâna, dacă ai plăcute mai "ecologice" dar își păstrează culoarea mai bine decât unul de culoarea mașinii/negru ce devine mat de la negru de frâna! Funda?

| heddy10 explică (pentru anonim_4396):

Jantele sunt de VW in 5 spite (mai groase) deci este destul spatiu cat sa se vada etrierul.

https://postimg.cc/image/ic1jgui8t/

Cred ca o sa raman la rosu. Multumesc!

1 răspuns: