| George12356456 a întrebat:

Ce culoare sa vopsesc etrierele ca sa se potriveasca cu masina neagra (jante argintii )? In afara de rosu si galben, de care m-am plictisit.

Răspuns Câştigător
| SuNaM a răspuns:

Poti pune portocaliu, face contrast frumos cu negru, e totusi o problema ca sunt jantele argintii, mama daca erau si alea negru, oricum portocaliu e dragut, albastru deschis(personal nu mi place) sau verde, sau de ce nu movul de pe poza mea de profil

| George12356456 explică (pentru SuNaM):

Mov cred ca nu ar iesi in evidenta. O sa aleg intre verde si portocaliu, sper sa iasa frumos. Multumesc pentru raspuns!

| SuNaM a răspuns (pentru George12356456):

Merci de fındita dacă e da o poza cum a ieșit sunt curios drumuri faine

| George12356456 explică (pentru SuNaM):

Cu drag. O sa iti dau, drumuri faine big grin!

7 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Cu ce vrei sa vopsesti, una e cu pensula alta cu
Eu am vopsit verde toxic e foarte fain dar iti zic ceva iese verdele mai tare in evidenta cu jante negre decat argintii.
Pe de alta parte daca vrei ceva mai deosebit de verdele acela toxic care este superb eu iti recomand un GOLD, orice nuanta.
O poti obtine pe comanda la orice magazin de vopseluri auto si sa platesti un vopsitor auto sa o dea la pistol, te asigur ca nu sare asa cum spun cunoscatorii si nici nu ai nevoie de vopsea termorezistenta la etrieri atata timp cat etrierii nu sunt in frecare cu ceva.Iar caldura emanata de la placutele de frana pe disc se disipa si nu pot ataca ceva ce are suficient lac in vopsea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cacaniu in dungi. tu stii man, trebuie sa iti spuna altcineva ce culoare sa pui? daca tot vrei sa te iei dupa cineva, uite, cacaniu in dungi, surprinde-i pe toti. happy

| George12356456 explică (pentru anonim_4396):

Aveam nevoie de niste sfaturi, daca nu ai intrat aici sa ajuti mai bine iesi, nu are nimeni nevoie de raspunsuri de genul asta!

| UrsaruAnamariaFlorin a răspuns:

Aurii