| Bãh_Iulyy_1999 a întrebat:

Buna TPU big hug As vrea sa stiu care este culoarea care sar potri pentru saten.
Vreau sa imi vopsesc varfurile si nu stiu ce culoare s-ar potrivi.
Va rog imi dati o idee?
:*:*:*

4 răspunsuri:
| mona a răspuns:

S-ar potrivi sa il faci blond la varfuri

| AlinaOneDirection a răspuns:

Eu cred ca iti poti face varfurile blonde sau roz, depinde si ce gusturi ai.

| Yasmin875 a răspuns:

Albastre sau roz.Si eu sunt satena si mi le-am facut cu albastru si am fost foarte multumita.

| Music4life a răspuns:

Asta depinde foarte mult de guturile tale, poti incerca orice, mov, blond, roscat. Depinde de tine cat vrei sa iasa in evidenta. Eu in "copilare" am avut varfurile un mov inchis si parul meu natural este saten spre blond, s-a vazut foarte bine. P.S. Atentie mai mare la ortografie