| disty a întrebat:

Am un vw passat din 1992 si vreau sa-l vopsesc!
Este in stare buna si nu este lovit decat putin la o aripa, in rest nu are rugina si nu este avariat.
Vreau sa stiu cat ar costa vopsirea acestuia?

Răspuns Câştigător
| Tequilllla a răspuns:

Ar fi cam scump sa vopsesti mai bine o filezi e mai ieftin dar daca tu vrei sa o vopsesti cam coasta. E ca si cum ai merge la dentist si l-ai intrebat cat te costa sa iti faca dantura fara ca el sa vada ce ai in gura! depinde daca are de indreptat, unde o vopseste (cuptor, garaj sau marginea drumului european pe unde circula cel putin 10 camioane pe minut), daca e vopsita in aceeasi culoare ca si culoarea origiana si nu are de vopsit si interioarele, vopsea, lac si nu in ultimul rand vopsitor...o vopsea buna si un vopsitor bun cere de la 600euro in sus! :* Funda plz

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

O revopsire meseriasa te duce pe la 1000E

| paulmicutz a răspuns:

Mai bine ai foliao. Ai iesi mult mai ieftin.