| RaulRVG a întrebat:

Salut,as dori câteva păreri despre Renault Laguna 3 1.5 dCi.Ma interesează cel mai mult consum-fiabilitate, nu vreau răspunsuri de genu "i-ați VW ca e mai bun". Doresc raspunsuri doar despre Renault Laguna 3

Răspuns Câştigător
| 07gabriel07 a răspuns:

In mare masinile frantuzesti ca renault peugeot citroen nu sunt masini rele. Despre renault pot sa spun ca nu sunt masini rele. Laguna e destul de ok. Acuma depinde de ce asteptari ai si tu de la masina. Iar probabil piesele vor fi putin mai scumpe fata de vw sau alte marci din astea. Dar stai linistit nu sunt masini de unica folosinta.

| RaulRVG explică (pentru 07gabriel07):

Iti mulțumesc frumos, am așteptări de la acel motor 1.5 sa nu imi consume exagerat atât tot mie personal imi trebuie mașina de naveta sper sa merite iti mulțumesc mult încă odată

3 răspunsuri:
| Illuminati2016 a răspuns:

I-ati BMW ca e mai bun. Funda?