| ItsMatrix a întrebat:

As dori sa achizitionez o masina doar amea insa nu ma prea pricep.
Eu as vrea un BMW 520i 24v, sau 525. As vrea sa stiu cat de fiabila este si cum este la consum?
As mai putea cumpara un Audi A4 versiunea veche parca.
Ce sa fac?

2 răspunsuri:
| Sofer a răspuns:

Ce buget ai in primul rand?
Audi a4 b4 2000 1.9 tdi model s-line e fain. Ma tot gandesc sa iau unu.

| blAster85 a răspuns:

Salut. Audi adica grupul vag daca iei cu motor 19 e ok, sunt cele mai dure motoare facute de vag vreoadata. Ma refer la diesel deja care e motor2, 2.5 e nefiabil si consum mai mare. Eu detin a6 model98 19 tdi, de motor nicio problema de moment. Hehe. Cat despre bmw, eu ma uit la 530 de la o vreme varianta din 2003 e39 motor3l 194 cp. Tu decizi ce iti place mai mult. Consulta si niste forumuri auto pe tema asta.