| PikachuAvenger a întrebat:

Salut!
As dori sa incep cursurile pentru categoria C + CE, insa nu stiu nici o scoala de soferi in zona mea care sa detina camioane in aceasta zona!
Eu stau in Bucuresti sectorul 2 pe soseaua Petricani, gasisem la Obor 2 scoli (teo si soso) dar acestea au camioane doar in Republica respectiv Razoare.
M-ar interesa daca stie cineva vreo scoala in zona aceasta (Colentina-Andronache-Obor-Pipera) care sa aiba si categoria C + CE tot aici, deoarece am un program de lucru foarte prost (de la 07:30 pana la 17-18:20)!
Multumesc anticipat!

1 răspuns:
| dinaprilie a răspuns:

Este f probabil de asemenea sa fie cu subinteles de ce tocmai acolo..suna din nou si intreaba de ce doar acolo.