| Botond13 a întrebat:

Salut, as dori sa stiu ce lungime are joja de ulei la o Alfa Romeo 159 Sportwagon 2.2 JTS din 2007 si daca nu are cineva una de vanzare. Mersi mult

Răspuns Câştigător
| KR0NSTADT a răspuns:

Am găsit ceva pe ebay:
https://www.ebay.co.uk/......3648792297
Poate îți este de folos.

3 răspunsuri:
| KR0NSTADT a răspuns:

Nu cunosc lungimea, dar găsești de cumpărat pe pieseauto.ro cu 60-70 lei.

| Botond13 explică (pentru KR0NSTADT):

Gasesti de cumparat, dar daca nu cunosc lungimea o sa fie o loterie sa gasesc modelul potrivit si pornesc de la 300 de lei.

| KR0NSTADT a răspuns (pentru Botond13):

Corect. Lungimea o poți afla de la un magazin de piese auto. Fă o cerere de ofertă pe email, poate primești vreo factură proformă de la ei, unde scrie și codul de piesă. E doar o idee. Poate și baftă.