| Valentin_Lulciuc_2002 a întrebat:

Salut, as dori sa stiu daca sunt instructori in Timisoara care sustin categoria de permis B1? Am tot cautat dar nu stiu unde gasesc aceste informatii.

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Cauta scolile de conducere din Timisoara si pe site-urile lor oficiale gasesti categoriile la care pregatesc candidatii pentru permis si o sa afli care pregateste si pentru categoria B1.

| Valentin_Lulciuc_2002 explică (pentru Ioandelasal):

Imi poti da link de la site, sau macar cum se numeste site?

| Ioandelasal a răspuns (pentru Valentin_Lulciuc_2002):

Cauta cu "scoli de conducere auto din Timisoara" sau cu "scoli de conducere auto din Timisoara categoria B1" (fara ghilimele) si la rezultate o sa-ti dea mai multe.