| Florin_Tranca_1998 a întrebat:

As vrea sa-mi achiziționez o mașină, nu pot alege din doua mărci de mașini.
Passat 2006-2007, 1.9 105 cp și Ford Mondeo tot cam același an. Am înțeles ca ambele ar avea probele la injectoare.
O parte sau un sfat
?
Mtumesc

2 răspunsuri:
| AlexandruAnst a răspuns:

Da, atat Fordul cat si Vw fabricate in 2006_07, au probleme la motor ( cele diesel ). Eu as alege Fordul, motor de 2.0 Tdi unde ai si 130 Cp. Un prieten e foarte multumit de masina, e destul de fiabila insa si Vw e o alegere la fel de buna. Mai conteaza acum si cat noroc ai, poate prinzi o masina buna. Bafta si drumuri line

| marin81 a răspuns:

Eu as alege passatul!