| alexxx123z a întrebat:

Aseara am zgariat putin masina de un gard, nu e cine stie ce, cu ce as putea sa dau ca sa se duca unde se poate duce. Si inca o intrebare. In 1 luna am rar-ul, este vreo problema daca e putin zgariata?

3 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

1. Cu o carpa cu niste benzina/diluant slab pe ea.
2. Injinerii RAR sunt destul de flamanzi. Mie mi-a facut toane unul, ca nu avea ce manca. M-am asigurat ca are macar de-o ciorba, si nici nu a mai deschis capota, mi-a dat direct actele (totul bine, sefu').

| Crackman a răspuns:

Daca nu este agamda cu marcare speciale cu vopsea

| laurentiu188 a răspuns:

Daca gardul si-a lasat vopseaua pe masina ta, o poti sterge cu diluant, benzina.