| Marian2013 a întrebat:

Azi am schimbat distributia la o Skoda Octavia 2+pompa de apa. Pana acum nu mi-au pornit niciodata ventilatoarele de racire. Azi mi-au pornit la drum intins, este cumva vreo problema?

Răspuns Câştigător
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Ar putea fi o problema, legata de racire. Eventual pompa de apa.
Asta daca ti-au pornit ventilatoarele la viteza mai mare, si nu pe loc, sau mergand incet, eventual la deal.

| Marian2013 explică (pentru NoTurbinaNoGood):

Au pornit la o viteza constanta, 110 km/h.

4 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Poate azi a fost o zi mai călduroasă.

| relian a răspuns:

Ai schimbat si tu distributia laughing frate mai sunteti, mai aveti din astea?laughing Nici nu stii cei aia o distributie dar ai schimbat-o laughing laughing La drumu asta intins cu elastic, ai dat drumu la AC cumva? Daca da atunci de acolo au pornit ventilatoarele alea.

| Alexandru250201 a răspuns:

Nu, ce problema ar putea fi? Ventilatoarele alea au fost puse si ele cu un scop