| StanciuAlex1998 a întrebat:

Salut.Am o skoda octavia 2 din 2010 1.6 tdi masina dupa ce o opresc imi pornesc ventilatoarele si raman asa pana imi consuma toata bateria daca ii pun contactul se opresc, care ar putea fi problema?

2 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Probabil trebuie inlocuit releul lor, ramane cuplat.

| StanciuAlex1998 explică (pentru NoTurbinaNoGood):

Releu lor este pe ventilatorul mare am pus alt ventilator cu releul bun aceeasi problema plus ca am schimbat si sondele pe tester nu da nici o eroare ma confrunt cu problema asta de un an jumatate nu face mereu asa multi mi au slus ca sar pitea sa aiba un scurt si sa faca plus continu