| anonim_4396 a întrebat:

Salut,azi trebuia sa dau traseul pentru permis,examinatorul cu care trebuia sa dau a facut accident intre timp si nu mai putea sa ma examineze, a zis sa ma reprogramez. În cazul acesta va dura iar o lună jumate sau mai putin?

Răspuns Câştigător
| MihaiNicu23 a răspuns:

Ar trebui sa dureze mult mai putin, ca nu tu esti de vina pentru accidentul lui, mergi sa te reprogramezi si mai mult ca sigur te vor programa saptamana viitoare sau cat mai curand, dar in nici un caz peste o luna si jumatate.

3 răspunsuri:
| Cristian_Cristi_1986 a răspuns:

Wtf, dar de unde esti tu de acolo, doar un examinator exista, la cata lume de de permis.
Plus ca acum dupa ce a facut accident va fi si mai sever la examinare?

| No10 a răspuns (pentru Cristian_Cristi_1986):

Sunt multi examinatorul, dar dacă eu am fost repartizat la el si in timp ce examina pe cineva a facut accident, cică altul nu are voie sa ma examineze doar dacă mă reprogramez. Si mi-e tare frica ca va dura mult

| Cristian_Cristi_1986 a răspuns:

I-mi apare notificarea ca mi -ai raspuns dar nu vad nimic...