| anonim_4396 a întrebat:

Salut,ieri trebuia sa dau traseul pentru permis, examinatorul cu care trebuia sa dau a facut accident intre timp si nu mai putea sa ma examineze, a zis sa ma reprogramez. În cazul acesta va dura iar o lună jumate sau mai putin?

2 răspunsuri:
| Itanul a răspuns:

De cand se stabilesc dinainte examinatorii? Sau ai "aranjat" ceva.

| No10 a răspuns (pentru Itanul):

Nu s-a stabilit nimic inainte, am fost repartizat dimineata la acel examinator si in timp ce el examina pe altcineva a facut accident, si a venit sa spuna ca nu ma mai poate examina pe mine si inca 5-6