| anonim_4396 a întrebat:

Cam cat costa un Nissan Skyline GTR-34? As vrea sa stiu cat e cel mai iftin. Dau fundoi!

3 răspunsuri:
| heddy10 a răspuns:

Dela 18.550 in sus, R-33 costa de al 14.000

| Sergyuuu a răspuns (pentru heddy10):

Te poti uita pe autoscout24 sau leboncoin(pe site-u al doilea ii in franceza, dar is preturi foarte convenabile la auto din cate am vazut).

| Aventador91 a răspuns:

Depinde de configuratie, daca e tunata aftermaket in Japonia sau in tara de unde o cumperi, de emisiile de carbon, de starea in care se afla... poti sa te astepti oriunde de la 10000 pana la 30000 (euro) sau chiar mai mult.