| Alex201938 a întrebat:

Cat ar costa un vopsit integral? Masina: dacia logan 2005, vopsea metalizata.

Răspuns Câştigător
| OldSoul a răspuns:

Depinde de ce preferinte ai, daca vrei sa iasa ca de fabrica, o poti face la serivice, si te duce la aproximativ 1000€, dar daca nu ai mari asteptari, si probabil nu ai, ca deh, de ce ai investii 1000€ intr-o masina de 2000€, nu de alta, dar in mod normal ar fi o investitie nechibzuita, deci sa revenim, daca nu ai mari astaptari de la calitatea lucrarii, o poti face la un tinichigiu privat, si costul va fi undeva de aproximativ 500€.
Acum desigur, un factor foarte important este starea actuala a caroseriei, dar ca referinta ai preturile de mai sus.

1 răspuns:
| Nero15 a răspuns:

Depinde unde te duci sa o vopsesti. Un prieten a dat aproximativ 2500 de lei. Mai bine intreaba pe cineva care se pricepe eu am spus o parere.