| SergiuTC a întrebat:

Caut sa achizitionez o autoutilitara basculabila 3.5 tone si nu stiu ce marca sa aleg, m-ar interesa si pe mine un top al acestor utilitare si cateva detalii despre puterea si rezistenta lor in timp, va fi folosita la munci grele ( ex: balastru, sort, nisip ) obligatoriu cu axa dubla pe spate, intre 2002-2006 si un buget aproximativ de 7000 euro. Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| OldSoul a răspuns:

La banii aia, cel mai potrivit ar fi un Iveco, motor de 2.8, punte dubla pe spate, basculabil, cam exact ceea ce vrei, acum desigur cu volan normal cam greu sa gasesti unul in stare decenta la banii aia.

1 răspuns:
| Frumoasa_Alexandra_1999 a răspuns:

Vw transporter